Wypożyczalnia sprzętu narciarskiego

Jesteś w Szczyrku i nie zabrałeś sprzętu narciarskiego lub snowboardowego, a chciałbyś pojeździć? Nigdy nie zjeżdżałeś ze stoku i czujesz, że właśnie nadszedł moment, by doświadczyć tego, co naprawdę znaczy „białe szaleństwo”? Skorzystaj z oferty wypożyczalni Progresski. Niezależnie od poziomu umiejętności z pewnością znajdziesz tu całe niezbędne wyposażenie – do Twojej dyspozycji oddajemy szeroką gamę butów narciarskich i snowboardowych, nart, kijków i desek w niezwykle atrakcyjnych cenach. Jeśli jedziesz do Szczyrku, dzięki naszej ofercie nie musisz dłużej martwić się o sprzęt do jazdy!

Jako firma prowadzona przez pasjonatów, możemy pochwalić się starannie wyselekcjonowanym katalogiem produktowym. W jego skład wchodzi bogaty wybór nowych modeli, które z pewnością sprostają oczekiwaniom bardziej zaawansowanych narciarzy i snowboardzistów. Początkującym natomiast ułatwią stawianie pierwszych kroków na malowniczych stokach Szczyrku! Oferowane wyposażenie jest oczywiście w perfekcyjnym stanie technicznym, z optymalnie nawoskowanym ślizgiem oraz naostrzonymi krawędziami.

Poza wypożyczalnią prowadzimy także szkołę nauki jazdy dla dzieci i dorosłych. Gorąco zachęcamy do zapoznania się również z tą gałęzią naszej działalności. Jeśli jeszcze nigdy nie jeździłeś, razem z nami z pewnością poczujesz się na stoku swobodnie i być może poznasz swoją nową pasję. Zwłaszcza że dzięki naszej wypożyczalni wyposażymy Cię w narty lub snowboard o parametrach idealnie dostosowanych do Twoich umiejętności, sprawności fizycznej, doświadczenia i panujących warunków.

Cena za dzień wypożyczenia:
komplet narciarski – narty, buty, kije – 30zł
komplet snowboardowy – deska, buty – 30zł
narty – 20zł
buty – 20zł
deska – 20zł
kije – 5zł

Kontakt

Zapraszamy Państwa do biura szkoły znajdującego się w wypożyczalni Everest Ski w Szczyrku przy ul. Myśliwskiej 73, gdzie nasi serwisanci pomogą Państwu w doborze sprzętu.

Adres:
Myśliwska 73,
43-370 Szczyrk