Szkółka narciarska dla dzieci Szczyrk

Jedną ze specjalności Progresski są szkolenia z jazdy na nartach lub snowboardzie dla dzieci. Wieloletnie doświadczenie, indywidualne podejście oraz zdolności dydaktyczne naszych instruktorów to połączenie, które sprawia, że przyszli narciarze szybko zdobywają podstawowe i bardziej zaawansowane umiejętności. Dlatego, jeśli przebywasz z rodziną w Szczyrku i uważasz, że nadszedł odpowiedni moment na to, by Twoje pociechy nauczyły się jazdy na nartach czy na snowboardzie, oferta naszej szkółki z pewnością spełni Twoje oczekiwania.

Narty dla dzieci

W naszej działalności stawiamy przede wszystkim na indywidualne podejście. Możesz mieć pewność, że szkoła narciarska Progresski to najlepszy możliwy wybór. Dokładamy wszelkich starań, by od samego początku narty kojarzyły się dzieciom z dobrą zabawą i prawdziwą radością. Unikamy rutyny i sztywnych schematów, tempo zajęć dostosowując do wieku, koordynacji oraz rozwoju fizycznego każdego podopiecznego. Dzięki wieloletniej obecności na rynku wypracowaliśmy sobie unikalne podejście, dzięki któremu najmłodsi kursanci w naszej szkole narciarskiej nauczą się jeździć poprzez zabawę krok po kroku.

Doświadczeni instruktorzy to nasz powód do dumy. Ich imponująca wiedza teoretyczna i praktyczna to bezcenne zaplecze, które pozwala na optymalny dobór sprzętu oraz stopnia trudności stoku względem umiejętności czy poziomu rozwoju fizycznego najmłodszych uczestników szkolenia. Dzięki temu możesz nam zaufać i nie musisz się martwić względami bezpieczeństwa. Szkółka narciarska Progresski jest miejscem, w którym Twoje dziecko będzie czuło się swobodnie, a narty staną się dla niego synonimem dobrej zabawy.

Kontakt

Zapraszamy Państwa do biura szkoły znajdującego się w wypożyczalni Everest Ski w Szczyrku przy ul. Myśliwskiej 73, gdzie nasi serwisanci pomogą Państwu w doborze sprzętu.

Adres:
Myśliwska 73,
43-370 Szczyrk