szkółka narciarska szczyrk

Wypożyczalnia sprzętu narciarskiego - Szczyrk logo Szkoły Narciarskiej Progress


Nie masz własnego sprzętu narciarskiego lub snowboardowego, a chcesz poszaleć na stokach lub zacząć swoją przygodę ze sportami zimowymi? Jesteś w doskonałym miejscu! Jesteśmy profesjonalną wypożyczalnią sprzętu narciarskiego w Szczyrku. 

Każdego dnia wychodzimy naprzeciw potrzebom entuzjastów sportów zimowych. Wypożyczając narty czy snowboard w naszej wypożyczalni zawsze służymy profesjonalną poradą. Chętnie dobierzemy dla każdego idealny sprzęt na podstawie kilku informacji na temat doświadczenia, umiejętności oraz preferowanego stylu jazdy. Jest to niezwykle ważne, szczególnie dla osób początkujących. Nieodpowiednio dobrany sprzęt może skutecznie zniechęcić do tego pięknego sportu, a nawet zagrażać bezpieczeństwu. 

Swoim klientom udostępniamy najnowsze kolekcje nart zjazdowych. W ofercie posiadamy także sprzęt narciarski, snowboardowy, sanki oraz inne akcesoria niezbędne do szaleństw na śniegu. Dzięki temu każdy z naszych klientów będzie mógł bezpiecznie cieszyć się niezapomnianymi zjazdami. 

Gwarantujemy, że wypożyczane u nas narty, deski snowboardowe i wszystkie inne akcesoria są regularnie serwisowane i przygotowane do jazdy. Poza radą podczas wyboru sprzętu służymy także pomocą i przeszkoleniem w kwestii jego poprawnego zakładania. Bezpieczeństwo klientów jest dla nas podstawą. 

Do wypożyczenia sprzętu narciarskiego i snowboardowego potrzebny jest tylko dowód osobisty. Zachęcamy do zadawania pytań - chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Zapraszamy do naszej wypożyczalni sprzętu narciarskiego w Szczyrku. 

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników jazdy na nartach i desce. Oferujemy wysokiej klasy sprzęt narciarski oraz snowboardowy przygotowany z myślą o początkujących i średniozaawansowanych narciarzach i snowboardzistach.


Wypożyczalnia

tel. 607 271 094

© 2019 Szkoła Narciarska Progresski

design by akdesign